info@venten.ee  +372 668 23 21

Kennametal puuride kevadkampaania

Alates 1. Aprillist on Kennametali U-puuride ja KentipFS seeria modulaarpuuride kehasid võimalik osta läbi kampaania väga headel tingimustel.

 

1. Kennametal DFR ja DFSP u-puuride kampaania. Osta 10 u-puuri plaati plaadipesa kohta ja saad puurikeha allahindlusega 60%.*
Kampaania materjalidega saate tutvuda SIIN ja kampaaniasse kuuluvate u-puuridega SIIN.

 

*- Tellitavad u-puuri plaadid ja puurikeha peavad omavahel sobituma.

  

2. Kennametal KentipFS modulaarpuuride kampaania. Osta 3 puuriotsikut ja saad 3D puurikehalt allahindlust 60% või osta 5 puuriotsikut ja saad 5D puurikehalt allahindlust 60%.*
Kampaania materjalidega ja tootevalikuga saad tutvuda SIIN. Soovi korral on võimalik silindriline puurikeha asendada Weldon tüüpi puurikehaga.

 

*- Tellitavate KentipFS puuriotsikute mõõdud peavad sobituma puurikehaga.

 

3. Kennametal “Kenna Universal” seeria kõvasulampuuride kampaania. Osta 3 “Kenna Universal” seeria kõvasulampuuri ja saad 4. sama või väiksema suurusega kõvasulampuuri tasuta!*

Kampaania materjalidega saad tutvuda SIIN ja kampaaniasse kuuluvate Kennametal “Kenna Universal” kõvasulampuuride valikuga SIIN.

 

*- Tasuta saadava kõvasulampuuri suurus peab olema sama või väiksema mõõduga kui teised tellitavad kõvasulampuurid ning kuuluma samasse tooterühma.

 

4. Kennametal “Godrill” seeria kõvasulampuuride kampaania. Osta 3 “Godrill” seeria kõvasulampuuri ja saad 4. sama või väiksema suurusega kõvasulampuuri tasuta!* 

Kampaania materjalidega saad tutvuda SIIN ja kampaaniasse kuuluvate Kennametal “Godrill” seeria kõvasulampuuride valikuga SIIN.

 

*- Tasuta saadava kõvasulampuuri suurus peab olema sama või väiksema mõõduga kui teised tellitavad kõvasulampuurid ning kuuluma samasse tooterühma.

 

Pakkumise saamiseks või tellimiseks võta ühendust meie klienditeenindusega e-posti teel info@venten.ee või telefoni kaudu +372 6682321.

 

Kampaania kestab kuni 30. juuni 2019.

 

Lisainfo ja toodete tutvustuse saamiseks võta ühendust Venteni müügimeeskonnaga:

 

Toomas Tammer, GSM: +372 5353 4964, e-post: toomas@venten.ee

Georg Otsa, GSM: +372 5554 6730, e-post: georg@venten.ee

Aleksandr Vihhorev, GSM: +372 56845557, e-post: aleksandr.vihhorev@venten.ee

 

VENTEN OÜ | SUUR-SÕJAMÄE 50A, 11415 TALLINN, ESTONIA